за нас

IPKIS е основана во 2003 година, кој се наоѓа во Шангај познатиот развој caohejing зона Songjiang високо-технолошки парк, кој е стручно производител на паметни мрежа, дистрибутивната мрежа моќ автоматизација интелигентни електрични производи. По неколку години на постојан развој, компанијата има голем број на независни правата на интелектуална сопственост и патенти, помина ISO9001 меѓународен систем за квалитет и сертификација германскиот TUV производ, итн, од кои главни се преку својот генерален електрични тестирање институтот Ксу Changkai, Нанџинг Електростопанство Институт за истражување на експериментот центар, Тијанџин институт на електричен погон за квалитет надзор и тестирање на експериментална станица и електрични дистрибуција на електрична енергија и Кина ceprei лабораторија (Сечуан) тип на тестирање. Како нашите високо квалитетни производи и професионална услуга, ние се добро примени од страна на клиентите, производи се широко се користи во електрична енергија, металургија, петрохемиски, градежништво, техника, транспортот и други области.


WhatsApp Online Chat !