Контактирајте не

Shanghai IPKIS Power Technology Co., Ltd

адреса

Зграда Б, No.455, Yanzhan патот,

Jiuting Таун, Шангај, НР Кина

 

Е-пошта

 info@cnipkis.com

 jackie@cnipkis.com

 

телефон

0086139 1638 0446
0086135 8557 7673
0086-21-51693866

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !