Back-varur në proces në sistem fotovoltaike AC konvergjencës integruar komponent AMJ1-4003S / 1003HX4

Përshkrim i shkurtër:

Përmbledhje AMJ1 busbar integruar komponent është një komponent modulare lidh projektuar nga IPKIS për trefazor degës multi-dega integrimit aktuale. Struktura është kompakt dhe të bukur, dhe lidhja është i përshtatshëm dhe të sigurt. Nëpërmjet dizajn modular, operacioni komplikuar Vija ndarëse thjeshtohet për të thjesht të shtrënguar me një kaçavidë. Në të njëjtën kohë, moduli mund të jetë spliced ​​sipas nevojave aktuale të degëve, të cilat në masë të madhe kursen koston e punës dhe koston hapësirë, dhe që lidh ...


 • Port: Shanghai
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përmbledhje

  AMJ1 busbar integruar komponent është një komponent modulare lidh projektuar nga IPKIS për trefazor degës multi-dega integrimit aktuale. Struktura është kompakt dhe të bukur, dhe lidhja është i përshtatshëm dhe të sigurt. Nëpërmjet dizajn modular, operacioni komplikuar Vija ndarëse thjeshtohet për të thjesht të shtrënguar me një kaçavidë. Në të njëjtën kohë, moduli mund të jetë spliced ​​sipas nevojave aktuale të degëve, të cilat në masë të madhe kursen kosto të punës dhe hapësirë ​​kosto, dhe lidhja është shumë e bukur.

  mënyrë Branch

  Lidhjet e buta Përdorimi bare butë të bakrit për të lidhur çelsin dhe zbarat

  Lidhjet Hard janë bërë duke përdorur shufra bakri dhe zbarat

  përmasat

  dimensionet specifike sipas nevojës aktuale për të përcaktuar specifikimet, ju lutemi të na japin me përdorimin e pyetjeve kërkesës.

  Madhësia Rasti:  630 * 214 * 92

  Lista Komponenti

  Autobusi AMJ2integrated busbar integruar

  switch kryesore 400A trefazor kaloni rast formohem

  Nën-switch 100A trefazor kaloni rast formohem

  Lidhja Main Lidhja e butë

  Nën-Lidhja lidhje e butë

  Fixed Mount

   AMJ1-4003S-1003HX4T

  Përmbledhje

  ● origjinal prehër zhveshur bakrit në një switch modulare instaluar direkt.

  Produktet ● mund të organizohet në mënyra të ndryshme: brinjë, veprim të ardhshëm në, jashtë në të ardhshëm.

  ● modul ynë mund të jetë mbi të gjitha lap butë rresht, kaloni direkt mbi modulin, ndarje rregullueshme, në masë të madhe reduktimin e hapësirës shasi.

  Struktura ● rresht ynë kryesor dhe nën-row projektuar posaçërisht pirg, të përshtatshme për specifika të ndryshme të bakrit alternuar prehër, marrëveshje kaloni diversifikimit, për të plotësuar nevojat e ndryshme të konsumatorëve.

  ● shell mbrojtëse me material PA66.

  ● Rresht kryesor i bakrit me cilësi të lartë.

  specifikimet

  ● Standard: GB7251.1-2005, SB / T10316-2002;

  ● autobus afatshkurtër përballojë aktuale (ICW): 18KA më sipër;

  ● Lidhja hyrje: trefazor / katër faza 250A ~ 800A, rreshti butë apo e vështirë;

  ● busbar: high përçueshmëria nikel bakër plating;

  ● shell mbrojtëse: PA66;

  ● trashësia busbar: renditur në 4-10mm;

  ● Lidhja Dega: më shumë se dy faza tre-faza / më shumë se 63A, rreshti butë apo e vështirë.

   

  Shanghai IPKIS Power Teknologjia Co, Ltd të përqëndrohet në sistemet e integruara kuti combiner dhe objektet ndihmëse, elektrike shpërndarjes së energjisë grupe të plotë të hulumtimit teknologjisë elektrike lidhja dhe zhvillimin dhe aplikimin e shkencore vitit investimeve hulumtimit nga viti, aplikimi për patentim miratoi formimin e një virtytshëm rrethi, transformimi kërkimi shkencor është gratifying, Shanghai Tech; kompania është e mirë në përparësitë profesionale dhe teknike për kompania e sistemit për të siguruar zgjidhje elektrike për kyçje, me bashkëpunimin tonë profesionale, në kohë dhe të shpejtë, për të krijuar vlera shtesë për klientët dhe konsumatorët formojnë një të ngushtë mbështetës marrëdhënie, përmes disa vite ai ka formuar një model unik të biznesit dhe të themeluar një rreth ekologjike në përputhje me zhvillimin e shëndetshëm të ndërmarrjeve. Nën sfondin aktual të overcapacity, përmirësimin teknologjik dhe integrimi industrial, është e nevojshme për të shqyrtuar në mënyrë aktive ide të reja për mbijetesën dhe zhvillimin e ndërmarrjeve të vogla.

  cilësia e produktit është kartën e biznesit tonë, për cilësinë ne e refuzojmë mediokritetit. Ne jemi të shqetësuar në lidhje me detajet, përmirësim të vazhdueshëm, kjo certifikatë një, ai është përfaqësues i fuqisë punëtore të gjithë IPKISer së.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !