Fakte

FAQ

Ku është fabrika e juaj?

Fabrika jonë ndodhet në Yueqing City, Provinca Zhejiang, Kinë. makinë pesë orë 'nga Yueqing në Shangai.

A mund të vizitojë fabrikën tuaj?

Po. Shumë nga klientët tanë vendas dhe ndërkombëtarë të vizituar fabrikën tonë çdo vit. Ne gjithashtu kemi zyrën tonë të shitjes në Shanghai. Ju jeni të mirëpritur në zyrën tonë Shanghai, edhe ne mund të ju vizitojë në Shangai, ose në vendet tuaja nëse është e nevojshme.

 A mund të furnizojnë produkte të përshtatur?

Po. Ne punojmë në urdhërat OEM.

A mund të marrë një mostër dhe si?

Ne mund të japin mostra dhe për të dërguar jashtë brenda 5-7days nga ndërkombëtare shprehin.

A keni një katalog? Mund të më dërgoni një katalog të ketë një kontroll të të gjitha produkteve tuaja?

Ju mund të klikoni mbi "Download" në shiritin e navigimit për të marrë Kategoria PDF dhe produkteve PDF.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !