Grid dedikuar metër terminaleve kuti AF1-50B / HS25X2

Përshkrim i shkurtër:

Grid dedicated meter box terminals Since the beginning of 2012, IPKIS introduced the AF series of sub-line module products and applied for a patent. After several years of market operation and development, the varieties are expanding. Products are widely used in power metering boxes, low voltage distribution cabinets, mechanical refrigeration equipment, charging posts and electrified railways, especially in the photovoltaic power system. IPKIS sub-line module, sophisticated design, innovativ...


 • Port: Shanghai
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Grid dedikuar terminale kuti metër

  AF1-50B-HS25X2T

  Që nga fillimi i vitit 2012, IPKIS prezantoi serinë FA të produkteve modul nën-line dhe të aplikuar për një patentë. Pas disa viteve të funksionimit të tregut dhe të zhvillimit, varietetet janë duke u zgjeruar. Produktet janë përdorur gjerësisht në kutive matëse të energjisë, kabinete shpërndarjes të tensionit të ulët, pajisjet mekanike ftohje, duke i akuzuar mesazhet dhe hekurudhat elektrizuar, veçanërisht në sistemin e energjisë fotovoltaike.

  IPKIS modul nën-line, dizajn të sofistikuar, përdorimi inovativ i multi-layer teknologji bakrit cast për të zgjidhur shpërndarjes terminal multi-degë kufizime hapësirë ​​linjë, funksionimin e tij të lehtë, lidhja është i sigurt dhe i besueshëm, është shpërndarja terminali multi-pikë e mirë partner linjë.

  Në vitet e fundit, IPKIS R & D ekip, konsumatorët në zhvillimin e produkteve të reja, në kohë dhe të shpejtë follow-up për të kompanisë për shumë vite të fokusuara teknologji reshjet, të vënë përpara një sërë zgjidhjesh korrespondon për të zhvilluar një paragraf modele të reja, e përkryer përputhen konsumatorët në pajisje të reja.

  Shih dritën e menjëhershme

  Duke përdorur një risi të veçantë procesit të prodhimit, blloku bakri vijën tradicionale punching diversion presion, në vend të tipit heqjen linjë kuti derdhur presion, më të besueshme;

  Precision myk projektimit, për të krijuar një formë të mbyllur plotësisht të bukur, të sigurt, të bukur, i shijshëm;

  Marrë atë për të dhënë

  produkteve të sigurta dhe të besueshme të reja, operacion i lehtë, efikasitet të lartë, pamja e bukur e klasës së lartë;

  Me falënderim të plotë

  kaloni drejtpërdrejtë dhe kaloni me të përshtatshme, seamless, konciz dhe intuitive, duke kursyer kohë dhe kursimit të punës instalimin dhe funksionimin e hapësirës.

  AF seri devijim terminale me ide inovative strukturës, devijim fletë përçueshëm duke përdorur një proces të veçantë të derdhur, në terminalin e linjës mësipërme qasje 35mm2 rekrutues hundë apo pjatë bakrit me një pjatë të drejtpërdrejtë rekrutues; terminal prizë është i bashkuar si një shkallë të tipit tub heqjen crimping, crimping pjesë të fletë përçueshëm janë formuar në një formë të pjerrët, një rritje prej zonës së kontaktit teli, për të siguruar rekrutues më të besueshme, për të parandaluar efektin e anti-dridhje.

  Nëse vija çdo nevojë për një shumë të nën-line, specifikimet ekzistuese nuk mund të plotësohen, seri AF projektuar për t'u përdorur dy terminale devijim lidhur me patch bakrit në mënyrë paralele.

  AF2 kaloni karakteristika drejt projektimit është terminali devijim në terminalin instaluar direkt në switch (siguresa) prizë, instalimi është e thjeshtë dhe të besueshme, të zvogëlojë hapësirën dhe kursimet e kostos.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !